UA / EN
Кафедра педагогічних технологій та мовної підготовки

Про кафедру


Про кафедру


Кафедра педагогічних технологій та мовної підготовки організовує освітній процес з урахуванням принципів  студентоцентрованого навчання, яке охоплює: самоосвіту, проблемно-орієнтоване навчання, індивідуально-творчий, комунікативно-діяльнісний, конструктивістський, компетентісний та праксіологічний підходи. Завдяки якісному викладацькому складу навчання здійснюється у різних  формах:  ведення лекційних курсів, семінарів, практичних та лабораторних занять; на високому рівні організовується самостійна робота студентів. Викладачі проводять консультації зі здобувачами освіти, а також скеровують їх у підготовці наукових робіт та здійснюють методичний супровід. 

Кафедра забезпечує викладання дисциплін, без яких неможливим є набуття фахових компетентностей, потрібних майбутньому фахівцю задля конкурентоспроможності на сучасному ринку праці. Якісні та ґрунтовні знання можливо отримати за умови плідної й ефективної співпраці вмотивованого студента та висококваліфікованого педагога. «Знати – це добре, а от вміти навчити інших – талант, який допомагає розвинути Державний університет “Житомирська політехніка”».

в.о. завідувача
Ірина Гайдай
кандидат педагогічних наук, доцент

в.о. завідувача

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Освіта: за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» (спеціаліст)

Наукові інтереси: методика навчання іноземної мови, історія та теорія професійної освіти, зокрема підготовки вчителів-філологів, практичне викладання англійської мови за професійним спрямуванням

Членство в радах, дорадчих та консультативних органах: член вченої ради факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя, член науково-методичної ради факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя

Email: org_gio@ztu.edu.ua, iryna.gaidai@gmail.com

Кабінет: 408, 412

Освітні програми
Наукова робота

Наукова робота кафедри зорієнтована на поєднання дослідницьких інтересів викладачів з потребами формування професійної компетентності майбутніх вчителів англійської мова та зарубіжної літератури. Наукові дослідження зосередженні на галузях методики викладання іноземної мови та літератури. 

Дослідники кафедри діляться досвідом своєї роботи зі студентами, залучають їх до наукових досліджень.

Кар'єра

Кафедра педагогічних технологій та освіти впродовж життя Державного університету «Житомирська політехніка» здійснює співробітництво на засадах партнерства з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів, поширення передових педагогічних ідей та новітніх технологій. Нашими стейкхолдерами є Департамент освіти Житомирської міської ради, Департамент освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, директори закладів загальної середньої освіти міста Житомира та Житомирської області, директори навчальних центів міста Житомира. Значну увагу на кафедрі приділяють організації та проведенню всіх видів практик. Студенти проходять практику під керівництвом провідних науково-педагогічних працівників, знаних не лише в Україні, а й за її межами.

Досягнення студентів

Наші студенти беруть активну участь у житті університету та кафедри,  сумлінно опановують свій фах, вивчаючи 2 іноземні та методику викладання іноземних мов, що робить їх затребуваними фахівцями на сучасному ринку праці. 

Здобувачі освіти долучаються до розробки науково-дослідних тем кафедри, проведення лінгвістичних досліджень, участі у національних та міжнародних освітніх та наукових проєктах, а також організації Форуму для викладачів іноземних мов, розвиваючи та впроваджуючи сучасні педагогічні технології в освітній процес.

Міжнародна робота

Міжнародне співробітництво кафедри педагогічних технологій та освіти впродовж життя спрямоване на обмін досвідом, участь у спільних освітніх і наукових проєктах, сприяння інтеграції наших студентів у світовий контекст. Співпраця у галузі освіти реалізується через міжнародне стажування, обмін гостьовими лекціями, програми академічних обмінів, розробку спільних навчальних курсів, організацію та проведення міжнародних науково-практичних конференцій. Відтак інтенсивною є співпраця з Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (м. Кютах’я), Eskişehir Osmangazi Üniversitesi у (м. Ескішехір, Туреччина),  Lund University (Швеція), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (Польща).

Контакти


Адреса

10005, Україна, м. Житомир,
вул.Чуднівська, 103

Соціальні мережі